0537 244 62 17
Paketleme Hizmetleri
Paketleme Hizmetleri

Paketleme Hizmetleri

 

 Her türlü ihtiyacınıza cevap verecek ebat ve çeşitte ambalaj ürünlerimiz sizleri bekliyor!

 


Kentlerin Dili Özel Koliler


VATAN Kargo ,Kentlerin Dili sosyal sorumluluk projesi kapsamında sürdürdüğü Kentlerin Dili ambalaj serisi ile ambalajlarını illeri simgeleyen fotoğraflarla süsledi. Sizde kentinize özel ambalaj ürünü ile gönderinizi yapabilir,kentinizin doğal,tarihi,kültürel zenginliklerinin yanı sıra, iş alanlarının tüm Türkiye’de ve dünyada tanıtılmasına ve ekonomisinin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz!

 

 

Hediye Kolileri


Sevdiklerinize hediyelerini şık ve güvenli bir ambalaj ile ulaştırabilirsiniz. Bunun için beş farklı ebattaki ürünümüzden, gönderinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Hassas, kırılabilir ve taşıma esnasında zarar görme riski taşıyan gönderileriniz için, Airbox ile birlikte kullanabilirsiniz.

 

 

Air Box


Hassas, kırılabilir ve taşıma esnasında zarar görme riski taşıyan gönderileriniz için, riski minimuma indirmek, maksimum koruma sağlamak amacıyla beş farklı ebatta Airbox ürünümüzden gönderinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Airbox ürünleri aynı zamanda hediye kolilerimiz ile birlikte de kullanılabilir.

 

 

Üçgen Paketler


Mimari projeler, diploma, harita ve poster gönderileri için hazırlanan 3 boy üçgen paketleri şubelerimizden temin edebilirsiniz.

 

 

Zarf Plus


Özel bir malzemeden yapılan yırtılmaz zarflarımızı şubelerimizden temin edebilirsiniz.

 

 

Hava Kabarcıklı Zarflar

 

 

Havalı Poşet

 


Korumax


Özel ürünlere, özel ilgi gösteren yeni ambalaj ürünü Korumax İhtiyaçlarınıza özel çözümler üreten VATAN Kargo , inovatif ambalaj ürünü Korumax ile hassas ürünlere maksimum koruma ve güvenli gönderim sağlıyor.


Hızlı, kolay ve güvenli paketleme çözümü Korumax, perforajlı haznesinde bulunan köpük maddesinin aktive edilmesi ile şişiyor, esnek yapısıyla üzerine konulan objeyi sarıyor ve kolayca şeklini alarak gönderiyi koruma altına alıyor. Korumax’in, Medium (46x46 cm) ve Small (38x46 cm) olmak üzere iki farklı ebat seçeneği bulunuyor.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014