0537 244 62 17
Yurt İçi Hizmetler
Yurt İçi Hizmetler

Yurt İçi Hizmetler

 

Yurtiçi Hizmetler


Adrese Kargo Teslimi 


Kargolarınız, kimlik ibraz etmesi karşılığı alıcısına faturada belirtilen adresinde kuryelerimiz tarafından teslim edilir. Adreste alıcının olmaması durumunda, adrese kargoyu getirdiğimize dair ihbar notu bırakılır ve kargo şubeye geri getirilir.

 

Şubeye geri getirilen kargolar 3 işgünü  içerisinde alıcı tarafından şubemize gidilerek teslim alınmalıdır. Aksi takdirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.

 

Teslimat Süresi; Türkiye geneli şubeleri arasında gerçekleşen standart gönderi hizmeti şehir içi ve şehirlerarası olup her gün teslim olan adreslere mücbir sebepler harici 600 km ye kadar 1 işgünü, 600 km üstü mesafelerde ise 2 işgünü olarak sağlanmaktadır.

 

Teslimat Hizmetleri

 

Alıcı Haberli Teslimat  


Göndericinin gönderi yapılırken kargo alıcısının kargo gönderiminden haberdar olduğunu ve gönderiye ilişkin şubelerimizin herhangi bir bildirim yapmalarına gerek olmadığını beyan etmesi üzerine kargo göndericinin belirteceği şubeye gönderilir.

 

Şubelerimize gidip kimliğinizi ibraz ederek kargonuzu teslim alabilirsiniz. Şubeden teslim alınmayan kargolar 3 işgünü içerisinde göndericinin bilgisi dahilinde çıkış şubesine iade edilir.

 

 

Telefon İhbarlı Teslimat 

 

 

Göndericinin gönderi yapılırken talebi üzerine kargolarınız size en yakın şubeye ulaştığında Alıcıya telefon araması ile kargonun şubemize ulaştığı bilgisi verilir. Bilgilendirme sonrası şubelerimize gidip kimlik ibraz edilerek kargo teslim alınabilir.

 

 

Adresten Alım Hizmetleri


 

Adresten Kargo Alımı 

 


Talebiniz üzerine göndermek istediğiniz kargolarınızın belirteceğiniz adresten alınması hizmetidir.

 

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014